تبلیغات
سریال و آخرین آپدیت و یوزر نیم NOD4,NOD32 - Dr.WEB CureIt! 5.00.6 2009.09.29
سریال و آخرین آپدیت و یوزر نیم NOD4,NOD32

← با كلیك بر روی تبلیغات زیر ما را در توسعه این وبلاگ یاری نمایید.

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← مترجم وب

  ← آمار

   ← رتبه سنج

    ← امروز     ← معرفی به دوستان

      « ارسال برای دوستان »
      نام شما :
      ایمیل شما :
      نام دوست شما:
      ایمیل دوست شما:

      Powered by ParsTools

      ← جستجوگر وبلاگهای پارسی

       ← مطالب جذاب

Dr.WEB CureIt! 5.00.6 2009.09.29

Dr.WEB CureIt! 5.00.6 2009.09.29

آنتی ویروس Dr.Web  یکی از ویروس کش های معروف و قدرتمند دنیاست که به سرعت خوب و توانایی بالا در آپدیت مشهور شده است . کنترل و عملکرد خوب درون شبکه و محافظت دقیق از اطلاعات و دریافت آخرین اخبارها درباره ی ویروس های کشف شده در سیستم و یا پخش شده در اینترنت از ویژگی های دیگر این نرم افزار است. دارای دیتابیسی قدرتمند با توانایی شناسایی تعداد بسیار بالایی ویروس و کرم و تروجان و نرم افزار های جاسوسی و مضر می باشد !

دانلود در ادامه مطلب

برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزار Dr.Web 5.00.6Final:
- احراز رتبه اول جهانى در بین آنتى ویروسهاى موجود در جهان
- داراى هوش مصنوعى پر قدرت جهت از بین بردن ویروسهاى ناشناخته
- داراى دوره روزآمدی روزانه از طریق اینترنت بصورت خودكار و یا بصورت دستى ( از طریق "CD" یا دیسكت یا از طریق پست الكترونیك ) بطور متوسط روزانه 30 ركورد ویروس (معادل الگوریتم 100 ویروس) به پایگاه داده نرم افزار اضافه مى‌گردد و شماره نسخه نرم افزار بطور متوسط هر سه تا چهار هفته یكبار تغییر مى‌نماید. هر دو قسمت فوق با راه اندازى برنامه روزآمد كننده دكتر وب، روزآمد می گردند
- كنترل كننده دیسك سخت ونرم و كلیه نامه هاى دریافتى از طریق اینترنت
- كنترل كننده پورتهاى مختلف از جمله پورتهاى ۵٢ و ١١٠، این محافظ پورتهاى تعیین شده را نظارت كرده و نامه هاى ویروسى پست الكترونیك را قبل از ذخیره در دیسك سخت منهدم مى‌نماید
- با نصب برنامه درمیل سرور مراكز ارائه دهنده سرویسهاى اینترنت"ISP"، میل سرور اینگونه شبكه ها تحت كنترل دكتر وب قرار گرفته و كلیه نامه هاى دریافتى و ارسالى، مورد بررسى آلودگى ویروس قرار خواهند گرفت. بدین ترتیب كاربران اینگونه شبكه هاى اینترنتى از نظر دریافت ویروس از طریق اینترنت مصون خواهند ماند. این نوع فیلترها تحت سیستم عامل "Linux" بوده و به "Daemon" دكتر وب معروف است. این نرم افزار میل سرورهاى ,”Sendmail”"Qmail"، "Postfix"، "Exim"، "Zmailer"، "Commiunigate Pro"، وفایل سرور "Samba" را پشتیبانى مى نماید
- پایگاه داده غنى شامل الگوریتم حدود 120000 هزار ویروس رایج مخصوصاً ویروسهاى موجود در كشور. (بیش از  40000 ركورد مستقل ویروس)نرم افزار آنتى ویروس دكتر وب شامل پنج قسمت عمده به شرح زیر مى باشد:

الف) اسكنر: این برنامه نرم افزارى شامل یك پایگاه داده فوق العاده قوى مى باشد كه الگوریتم چندین ده هزار ویروس شناخته شده در آن وجود دارد كه با روزآمد كردن روزانه نرم افزار این پایگاه داده مرتباً تكمیل و به روز مى گردد.
تجربه نشان داده است كه ویروس سازان بیش از %90 اوقات از الگوریتم ویروسهاى قدیمى استفاده كرده و با اندكى تغییر در آنها ویروس جدید تولید مى نمایند. بدین ترتیب هنگام اسكن یك فایل یا درایو و مقایسه فایل مورد بررسى با پایگاه داده نرم افزار و شاپلون ویروسها ‌(جهت شناسایى ویروس) احتمالاً چون تطبیق 100% الگوریتم در خصوص اینگونه فایلها و اشیاء مشكوك از طرف‌ آنتى‌ویروس مشاهده نمى شود ویروس ‌مذكور ممكن است شناسایى نگردد. به منظور جلوگیرى از این مشكل و به دام افتادن ویروسهاى جدید در آنتى ویروس دكتر وب یك ترمیناتور هوش مصنوعى فوق العاده قوى در نظر گرفته شده است كه با بررسى ساختار ویروس ناشناخته پى به ویروس بودن آن برده و آنرا تحت عنوان شى مشكوك (فایل، نامه ها، ...) معرفى مى نماید. بدین ترتیب اكثر ویروسهاى جدید به دام این ترمیناتور خواهند افتاد. با انتخاب گزینه"Heuristic Analysis" در منوى "Settings" این ترمیناتور هوش مصنوعى فعال مى گردد. لازم به ذكر است در نسخه هاى مجانى و یا غیر مجاز (غیر رجیستر شده) این توانایى یا فعال نمى گردد و یا بسیار ضعیف عمل مى نماید.

ب)
محافظ عنكبوتى نرم افزار "SpIDer Guarde" : این قسمت از برنامه هنگام بالا آمدن ویندوز در حافظه موقت كامپیوتر اجرا گردیده و ناظر تمام عملیات انجام شده در كامپیوتر به صورت مستمر خواهد بود. بدین ترتیب چنانچه از طریق پست الكترونیك و یا دریافت یك فایل آلوده از دیسكت یا یك "CD" ویروسى به داخل كامپیوتر راه یابد، ویروس فوق قبل از تخریب داده هاى كامپیوتر توسط این محافظ (كه یك برنامه رزیدنت حافظه است) آشكار شده و از صدمه خوردن كامپیوتر جلوگیرى می نماید و این در حالى است كه فعال نمودن اسكنر ذكر شده در قسمت "الف" بایستى بصورت دستى و توسط كاربر انجام گیرد. محافظ ذكر شده به نام محافظ عنكبوتى مشهور است كه از تكنولوژى جدید و فوق العاده توانمند "Spider Netting" استفاده مىنماید. نصب این محافظ عنكبوتى (كه با نصب "CD" نرم افزار بصورت خودكار روى ویندوز نصب می گردد) كاربر را هنگام كار با كامپیوتر آسوده خاطر می سازد و باعث می گردد كامپیوتر از گزند ویروس در امان نگاه داشته شود.

ج)
گارد ایمیل عنكبوتی" SpIDer Mail " : هنگامى كه از طریق برنامه "Outlook Express" نامه‌هاى الكترونیكى دریافت مى‌گردد این گارد فعال شده و كلیه نامه‌هاى دریافتى را قبل از قرار گرفتن در دیسك سخت مورد بررسى ویروسى قرار می دهد. این گارد پورت هاى 110 و یا 25 را نظارت نموده و باعث مى‌گردد ورود ویروس قبل از ذخیره در دیسك سخت حذف گردد. چنانچه نامه‌اى ویروسى باشد نامه مذكور برگشت خورده و به ارسال كننده نامه اطلاع داده مى‌شود: "دریافت كننده نامه ارسالى شما را بعلت وجود ویروس دریافت ننموده است". همچنین نامه دیگرى به صندوق پستى شما وارد می گردد و از ارسال نامه ویروسى به شما و برگشت آن به ارسال كننده نامه خبر می دهد. آدرس ایمیل ارسال كننده نامه براى هر گونه اقدام بعدى نیز در این نامه مشخص گردیده است.

د)
برنامه كمكى روز آمد كننده : این برنامه وظیفه روز آمد كردن مخزن ویروس و به روز كردن آخرین نسخه نرم افزار را به عهده دارد. با انتخاب دگمه "Update " روى صفحه اسكنر نرم افزار دكتر وب، مخزن ویروس از طریق اینترنت با شناسه و كلمه عبور كه هنگام خرید نرم افزار به كاربر داده می شود روزآمد مى‌گردد. در یك شبكه "LAN" مى‌توان برنامه روزآمد كننده را بگونه‌اى تنظیم نمود كه تنها یك رایانه كه اصطلاحاً رایانه مبداً نامیده مى‌شود از طریق اینترنت روزانه روزآمد گردد. و بقیه رایانه‌ ها در شبكه از روى این رایانه مبداً خود را روزآمد نمایند.

ﮬ)
برنامه كمكى زمانبندى كننده، به كمك این برنامه جانبى می توان هم برنامه اسكنر را در زمانهاى بخصوصى فعال نمود و هم روز آمد كردن مخزن ویروس را از طریق اینترنت بصورت خودكار انجام داد.

دانلود : Dr.WEB CureIt! 5.00.6 2009.09.29

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : ماهان احمدی

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

 • به نظر شما قهرمان لیگ 88-89 كیه؟


نویسندگان